Home / فعالیت های انجمن / جلسه مثنوی خوانی در آدلاید

جلسه مثنوی خوانی در آدلاید

 

Molana-620x410

کلاس مثنوی خوانی
(فراخوان)
دوستان گرامی سلام
به اطلاع علاقه مندان به فراگیری مثنوی معنوی مولانا می رسانیم که کلاس مثنوی خوانی ماهی یک بار توسط آقای دکتر ابهری درشهر آدلاید آغاز گردیده است. بنا به درخواست تعدادی ازعلاقه مندان جهت حضور در این کلاس با آقای دکتر ابهری مشورت گردید.
ایشان معتقدند ابتدا تعداد افراد علاقه مند جدید محاسبه گردد و همچنین تشکیل یکی دو جلسه مقدماتی راجع به مولانا قبل از پیوستن به جلسات جاری مثنوی ضروری می باشد.
لذا از علاقه مندان حضور در این جلسات خواهشمندیم نسبت به شرکت خود در این کلاسها از طریق وبسایت پاکانیا (لینک ارسال شده) اعلام آمادگی نمایند. تا در فراهم کردن مکان و زمان لازم جهت تشکیل این جلسات مقدماتی اقدام گردد. تلاش بر این است که این دو جلسه مقدماتی در یکی از روزهای شنبه و یا یکشنبه بعد از ظهر برگزار گردد. لطفا روز ترجیحی خود را نیزاعلام نمایید.
تاریخ دقیق آن متعاقبا در سایت پاکانیا بخش فعالیتهای گروهی اعلام خواهد شد.
این جلسات به هیچ گروه خاصی وابسته نیست و برای عموم علاقه مندان آزاد است.
با تشکر

آیا علاقه مند به شرکت در جلسات مثنوی خوانی در آدلاید هستید؟ چه روزی را ترجیح می دهید؟

View Results

Loading ... Loading ...

2 comments

  1. I wished if we could have it in Sydney also

  2. تا معارف اهل بیت درباره توحید، اخلاق و قرآن هست دیگه نوبت به شخص دیگه ای برای کسب معرفت نمیرسه. جای تعجب هست که مردم میرن سراغ مولانا در حالی که ایشون معصوم نیست و درباره توحید اشتباه های زیادی هم داشته. خودتون تصمیم بگیرین بهتره توحید رو از امیرالمومنین و امام رضا یاد بگیرین یا از مولانا؟ اهل بیت در تربیت ما کوتاهی نکردند و معارفشون در دسترس هست. مثلا کتاب تحف العقول رو ببینین دریای از نکته هاست که روح رو جلا میده.

    «طلب معارف از غیر ما اهل بیت مساوی است با انکار ما» حدیث از امام زمان علیه السلام

پاسخی بگذارید